Logi sisse

KUIDAS KOOLITUSELE REGISTREERIDA?

Ettevõtte töötajate koolitusele registreerimine:

1. Registreerige end kasutajaks, valides valikust esmalt

  • "Registreeri kasutajaks"

ning seejärel

  • "Registreeri ettevõtte/asutuse konto"

2. Minge Avalehele ning vajutage nupule "Telli koolitus" ja sisestage koolitatavate andmed.

NB! Kui soovite tellida venekeelset koolitust, tuleb valida koolitustest eraldi venekeelne koolitus, vajutada nupule "Telli koolitus" ja sisestada koolitatavate andmed.

3. Tasuge koolituse maksumus läbi Teile sobiva pangalingi (Swedbank, SEB, Luminor) või ülekandega. Nii pangalinki kasutades kui ka ülekandega tasudes, saadetakse Teile arve automaatselt e-posti aadressile.

4. Peale hügieenikoolituse ja/ või köökeskkonnaalase koolituse eest tasumist, saadetakse Teile automaatselt e- postiga koolitatavatele mõeldud paroolid koolitusel osalemiseks. ÜLEKANDEGA tasumise korral, saadetakse koolitatavate paroolid Teie e-posti aadressile kolme tööpäeva jooksul, peale summa laekumist Koolitusveeb OÜ kontole.

5. Edastage saadud paroolid individuaalselt koolitatavatele.

 

Eraisikuna koolitusele registreerimine:

1. Registreerige end kasutajaks, valides valikust esmalt

  • "Registreeri kasutajaks"

ning seejärel

  • "Registreeri eraisiku konto"

2. Minge Avalehele ning vajutage nupule "Telli koolitus"

3. Tasuge Teile sobiva pangalingi (Swedban, SEB, Luminor) kaudu koolituse maksumus.

4. Arve ning koolitusel osalemiseks vajalik kasutajanimi ja parool saadetakse Teie e- postile automaatselt, peale koolituse eest tasumist.

5. Osalege koolitusel.

 

Koolitusel osalemine:

Koolituskeskkonda sisenemiseks ja koolitusel osalemiseks tuleb logida end sisse koolitatavale mõeldud kasutajanime xxxx (koosneb viiest numbrist) ja parooliga (tähtede ja/või numbrite kombinatsioon).

Koolituskeskkonda sisenemisel veenduge, et enne koolituskeskkonna kasutajanime ja parooli sisestamist olete end "Ettevõtte/asutuse konto" või "Eraisiku konto" alt välja loginud.

Koolitust saab läbida soovi korral mitmes osas. Koolituse katkestamiseks on vaja logida keskkonnast end välja. Koolitusele uuesti sisenemiseks on vaja logida end sisse. Koolituse läbinutele genereerib süsteem automaatselt nimelise tunnistuse. Tunnistuse võib printida koheselt välja, salvestada arvutisse või saata e-posti aadressile. Ettevõttena registreerunud, saavad jälgida oma konto arhiivist koolitusel osalenute nimesid, eksami tulemusi ning vajadusel printida välja ka koolituse läbinute tunnistusi.

Koolitusega tutvumiseks vajuta siia.

Tutvumaks korduma kippuvate küsimustega (KKK), vajuta siia.