Esmaabikoolituse läbimine ja olulisus tööohutusele

TÖÖTERVISHOIU ja TÖÖOHUTUSE E- KOOLITUS

TÖÖTERVISHOIU ja TÖÖOHUTUSE E- KOOLITUS ➤TÖÖKESKKONNAVOLINIKU ja ➤TÖÖKESKKONNANÕUKOGU LIIKME esmane koolitus. Veebipõhine koolitus vastab 24 akadeemilise tunni õppekavale. Veebikeskkonnas on koolituse läbimise kiirus aga individuaalne.
Koolitus on saadaval 24/7 ehk telli ja läbi siis kui ise soovid.
Veebipõhine tööohutuskoolitus - Koolitusveeb.ee

Töötervishoiu ja tööohutuse (24 ak t) koolitus

Hind119 €
Loe edasi

Video töötervishoiu ja tööohutuse koolituse läbimise kohta:

5 LIHTSAT SAMMU TÖÖTERVISHOIU ja TÖÖOHUTUSKOOLITUSE TUNNISTUSE SAAMISEKS

 • Registreeri kasutajaks
 • Vormista tellimus
 • Maksa ülekandega või läbi pangalingi
 • Läbi koolitus
 • Prindi tunnistus või saada e-mailile

See kõik saadaval 24/7

TAGATUD KVALITEET

Koolitusveeb OÜ poolt pakutava töötervishoiu ja -ohutusalase koolituse vastavus: 

 

Koolitusveeb OÜ veebipõhine koolitus on vastavuses Eesti Vabariigi seadusandlusega ning tunnustatud EESTI HARIDUSE KVALITEEDIAGENTUURI poolt.

Tutvu ka meie tööohutuskoolituste kvaliteedi tagamise alustega SIIT.

KVALITEEDIGARANTII

Kui koolitus ei sobi, tagastame esmatellijale 100% koolituse maksumuse. Loe lisaks SIIT.

Soovid koolitust tellida?

Registreeri kasutajaks

Registreeri

Tekkis küsimus?

Võta meiega ühendust

KONTAKT

Esmaabikoolituse läbimine ja olulisus tööohutusele

Sissejuhatus

Esmaabikoolitus on oluline töötervishoius ja -ohutuses tagades, et töötajad oleksid võimelised kiiresti ja efektiivselt reageerima õnnetusjuhtumites. Selles artiklis uurime esmaabikoolituse tähtsust töökohal, selle sagedust, vastutust, koolituse ulatust ja kestust.

 

1. Esmaabikoolituse tähtsus töökohal:

 • Kiire reageerimine: Esmaabikoolitus võimaldab töötajatel reageerida kiiresti ja korrektselt õnnetusjuhtumitele, pakkudes vajalikku abi enne professionaalsete kiirabimeeskondade saabumist.
 • Vigastuste ennetamine: Õigeaegne esmaabi võib märkimisväärselt vähendada vigastuste raskust ja tüsistuste riski, edendades kiiremat taastumist.

Loe lisaks: TÖÖKESKKONNA RISKIANALÜÜS JA SISEKONTROLL

 

2. Koolituse sagedus ja korduvus:

 • Regulaarne värskendamine: Esmaabikoolitust tuleks läbida regulaarselt, kuna teadmised võivad aja jooksul ununeda. Soovitatav on värskendada oskusi iga kahe kuni kolme aasta tagant.
 • Muudatused ja uuendused: Koolituste sagedus võib varieeruda sõltuvalt töökeskkonna muutustest, uutest ohutusprotseduuridest ja esmaabi suunistest.

3. Kes vastutab esmaabikoolituse korraldamise eest:

 • Tööandja vastutus: Tööandjad on kohustatud tagama, et töötajad saaksid vajaliku esmaabikoolituse. See hõlmab koolituste organiseerimist ja rahastamist.
 • Töötajate osalus: Töötajad peaksid aktiivselt osalema koolitustel ja võtma vastutuse oma esmaabi oskuste säilitamise eest.

4. Koolituse ulatus ja kestus:

 • Põhioskused: Esmaabikoolitus hõlmab põhioskusi, nagu elustamine, veritsuse kontrollimine, šokisümptomite hindamine ja esmaabi traumade korral.
 • Spetsiifilised ohud: Mõnes töökohas võib nõuda spetsiifilist koolitust, näiteks kemikaalidega töötamisel või eriti ohtlikus keskkonnas.
 • Koolituse kestus: Esmaabi koolituse kestus võib varieeruda paarist tunnist kuni mitme päevani, sõltuvalt koolituse tasemest ja sisust.

5. Esmaabikoolituse tulemused ja eelised

 • Enesekindlus: Koolitatud töötajad tunnevad end kindlamalt õnnetusjuhtumite olukorras, suutes kiirelt ja asjakohaselt reageerida.
 • Töökoha ohutus: Esmaabikoolitus aitab luua turvalisema töökeskkonna, kus töötajad on teadlikud ohuolukordadest ja oskavad nendega toime tulla.

 

Töötervishoiu ja ohutuse koolituse tähtsus

Töötervishoiu ja tööohutuse koolituses on käsitlus käesolevast kui ka teistest olulistest teemadest. Koolitus on otsustava tähtsusega nii töötajatele kui ka ettevõttele. Koolitus varustab töötajaid vajalike teadmiste ja oskustega ohutute tööpraktikate osas. Töötajate koolitamine vähendab õnnetuste riski ja ka suurendab nende teadlikkust võimalikest ohtudest. 

Veebis on kiireim ja mugavaim lahendus läbida töötervishoiu ja ohutuse koolitus! 

Koolituse leiad SIIT!

 

Kokkuvõte

Esmaabikoolitus on oluline panus töötervishoidu ja -ohutusse tagades, et töötajad oleksid valmis tegutsema õnnetusjuhtumite korral. Regulaarne koolitamine, vastutuse jagunemine tööandja ja töötajate vahel ning koolituse sisu mitmekesisus aitavad tagada, et töötajad oleksid pädevad ja enesekindlad esmaabi osutamisel. See omakorda parandab töökeskkonna ohutust ja aitab ennetada tõsisemaid vigastusi ning võimalikke elusid päästa.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Nõustun Kasutustingimused