Käte pesemine ilu- ja isikuteenuste osutajatele

Käte pesemine ilu- ja isikuteenuste osutajatele

Sissejuhatus

Ilu- ja isikuteenuste valdkonnas on hügieeni olulisus määrava tähtsusega, eriti kätepesu. Selles valdkonnas on professionaalid otseses kontaktis klientidega, võib kätepesu tõhusalt ära hoida nakkuste levikut ning tagada nii teenusepakkujate kui ka klientide turvalisuse. Kätepesu on mitte ainult rutiinne tegevus, vaid see on osa olulisest hügieenist ilu- ja isikuteenuste osutajatele.

 

Hügieenikoolitus ilu- ja isikuteenuste pakkujatele

Enne kui uurime kätepesu tähtsust, on oluline rõhutada hügieenikoolituse rolli ilu- ja isikuteenuste osutajate jaoks. Hügieenikoolitus hõlmab põhjalikku teadmiste jagamist nakkuste ennetamise, puhtuse standardite ja klientide ohutuse kohta. See peaks sisaldama praktilisi juhiseid kätepesu kohta, mille täitmiseks on vaja mitte ainult teadmisi, vaid ka teadlikkust ja harjumust.

Loe põhjalikumalt SIIT!

 

 

 

Kätepesu hügieeni olulisus iluteeninduses

 • Nakkuste leviku ennetamine: Iluteenindajad puutuvad kokku mitmesuguste nahahaiguste ja nakkustega, mistõttu on oluline, et kätepesu oleks igapäevane protseduur. See aitab ennetada nakkushaiguste levikut klientide vahel.
 • Kliendi turvalisus: Kokkupuude on osa paljudest iluteenustest. Õige kätepesu tagab, et klientide nahale ei kanduks kahjulikke mikroobe, tagades seeläbi nendest võimalikult tulenevaid haiguseid.
 • Teenusepakkujate turvalisus: Iluteenindajad on ise ohus, eriti kui nad puutuvad kokku klientide haiguste või nakkustega. Kätepesu on võti isikliku ohutuse tagamisel.
 • Maine ja usaldusväärsus: Kliendid ootavad teenusepakkujatelt kõrgeid hügieenistandardeid. Õige kätepesu mitte ainult ei täida neid ootusi, vaid aitab ka kaasa positiivsele mainele ja usaldusväärsusele.

 

 

Õige kätepesu praktika iluteenindajatele

 • Kätepesu enne ja pärast teenuse osutamist: Iluteenindajad peaksid enne teenuse osutamist ja pärast iga kliendiga kokkupuudet põhjalikult käsi pesema.
 • Desinfitseerimisvahendite kasutamine: Kui vee ja seebi kasutamine pole võimalik, peaksid iluteenindajad kasutama desinfitseerivaid geeli või kreeme.
 • Korduv kätepesu: Käsi tuleks pesta mitu korda päevas, eriti pärast iga teenuse osutamist või potentsiaalselt nakatava pinnaga kokkupuudet.

Samuti on oluline silmas pidada ka teisi hügieenireegleid. Loe lisaks: KÖHA ETIKETT

 

Kokkuvõte

Hügieenireeglite jälgimine  ja õige kätepesu on ilu- ja isikuteenuste osutajate töös väga oluline. See mitte ainult ei taga nakkuste ja haiguste ennetamist, vaid rõhutab ka professionaalsust ja klientide ohutust. Iluteenindajad, kes järgivad hügieenistandardeid, mitte ainult ei loo turvalist keskkonda, vaid ka suurendavad oma mainet ja usaldusväärsust klientide silmis. Hügieenikoolitus peaks olema pidev osa kutsealasest arengust, et tagada teenuste kvaliteet ja klientide heaolu.

ILU- JA ISIKUTEENUSE OSUTAJA HÜGIEENIKOOLITUS

ILUTEENUSE OSUTAJALE MÕELDUD HÜGIEENIKOOLITUSKoolitus tutvustab üldiseid hügieenireegleid ning kehtivaid õigusakte, mis puudutavad hügieeni ilu- ja isikuteenuste osutamist. Koolituse eesmärgiks on oskus kujundada oma töökoht enda ja kliendi jaoks ohutuks.
Saadaval EESTI, VENE keeles.
Koolitus on saadaval 24/7 ehk telli ja läbi siis kui ise soovid.
Veebipõhine iluteenindajate hügieenikoolitus

Ilu- ja isikuteenuse osutaja hügieenikoolitus

Hind49 €
Loe edasi

Video iluteenuste osutaja hügieenikoolituse läbimise kohta:

5 LIHTSAT SAMMU TUNNISTUSE SAAMISEKS

 • Registreeri kasutajaks
 • Vormista tellimus
 • Maksa ülekandega või läbi pangalingi
 • Läbi koolitus
 • Prindi tunnistus või saada e-mailile

See kõik saadaval 24/7

KVALITEEDIGARANTII

Kui koolitus ei sobi, tagastame esmatellijale 100% koolituse maksumuse. Loe lisaks SIIT.

Soovid koolitust tellida?

Registreeri kasutajaks

Registreeri

Tekkis küsimus?

Võta meiega ühendust

KONTAKT
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Nõustun Kasutustingimused